Technology Gaz

AUTO+LPG JE VÝHRADNÝM DISTRIBÚTOROM FIRMY TECHNOLOGY GAZ

Firma Technology Gaz sa špecializuje na distribúciu LPG/CNG sekvenčných plynových zariadení pre automobily. Reprezentuje ich sieť distribútorov a inštalatérov ich zariadení.

tech

Poľská pobočka je zodpovedná za veľkoobchod cez sieť distribútorov už IV generácie plynových systémov MODENA, ktoré sú kompatibilné s automobilmi podľa štandardov Euro 4 o výparových emisiách. Systém je pozitívne hodnotený za homologizáciu skúšok vykonaných podľa pravidiel R67.01 a R110. Systém je kompatibilný s dopravnými prostriedkami poháňanými LPG a CNG. Garancia na systém je 24 mesiacov.

Systém je zhodný s pravidlami R115.

verona2

Systém je navrhnutý pre prácu 3 Ω vstrekovacích potrubí podľa najvyššej kvality a parametrov požiadaviek na trhu, ktoré garantujú bezproblémové užívanie.

VERONA II PLYNOVÝ VSTREKOVACÍ SYSTÉM

Plynový vstrekovací systém VERONA II je kompatibilný s automobilmi podľa Euro 2 a Euro 3 o výparových emisných štandardoch. Je kompatibilný s 3Ω DTi vstrekovačmi.Systém Verona II môže byť použitý pre dopravné prostriedky poháňané LPG, ako aj CNG. Hlavnou výhodou systému je nízka cena a malá veľkosť počítača a reduktora.

verona1

Viac informácií nájdete na stránke firmy Technology Gaz.

CHCEM VÁS KONTAKTOVAŤ

Ozvite sa nám, buď formou formuláru alebo priamo na info@autopluslpg.sk alebo telefonicky na 0903 387 228