Prestavby áut s priamym vstrekovaním

Prestavby áut s motormi priameho vstrekovania benzínu –  FSI, TFSI, TSI, GDI, DISI s systémom STAG 400DPI

STAG 400 DPI je systém sekvenčného vstrekovania lpg a je určený pre motory s priamym vstrekovaním benzínu. Označované sú ako motory TSI, TFSI, FSI, GDI, DISI. Systém pracuje k kombinovanej prevádzke benzín/plyn s maximálnym možným množstvom plynu tak aby boli zachované parametre a nastavenia auta. V tabuľke sú uvedené kódy motorov pri ktorých je možná prestavba.

STAG 400 DPI je jediný lpg systém na trhu ktorý funguje perfektne s technológiou priameho vstrekovania benzínu, stále viac a viac používanou v moderných zážihových motorov. Prestavbou takého motora s systémom STAG 400DPI sa stáva auto ekonomickejšie a ekologické.
Prepracovaný motor podporovaný radom elektronických zariadení je veľmi citlivý na akékoľvek zmeny továrenského nastavenia prevádzkových parametrov. To je dôvod, prečo prestavba musí  dokonale pracovať s počítačom vozidla. STAG400 DPI zabezpečí dokonalú integrácia systému do auta s priamym vstrekovaním benzínu.

Komfort a pohodlie

Použitie STAG 400 DPI poskytuje komfortnú, dynamickú a ekonomickú jazdu v plnom rozsahu parametrov, garantované výrobcom. STAG 400 DPI je perfektne nastavený a servisný zásah je vyžadovaný iba pre pravidelnej kontrole a servise prestavby.

Úspornosť a bezpečnosť

STAG 400 DPI je úplne bezpečný pre motor, zaručuje ochranu benzínových vstrekovačov, ktorá bola potvrdená  dlhodobými testami na ceste a v laboratórnych  podmienkach.
Na základe testov na ceste bolo možné stanoviť priemernú spotrebu paliva LPG a benzínu pre konkrétne modely. Výsledky testov ukazujú, že STAG 400 DPI poskytuje vynikajúci výkon s nízkou spotrebou paliva.  Množstvo spotrebovaného benzínu je dávkované v minimálnom možnom množstve tak aby boli zachované parametre vozidla a nedošlo k poškodeniu niektorých jeho častí.   Je dôležité si uvedomiť, že tieto hodnoty sú orientačné a môžu sa líšiť v závislosti na značke vozidla, technickom stave vozidla, kvality pohonných hmôt, kódu motora, miesta a štýlu jazdy a ďalších prevádzkových podmienok.

Zoznam kódov motorov a tabuľku spotrieb áut vybraných kódov motora s inštalovaným lpg systémom STAG 400 DPI si môžete stiahnuť tu.

CHCEM VÁS KONTAKTOVAŤ

Ozvite sa nám, buď formou formuláru alebo priamo na info@autopluslpg.sk alebo telefonicky na 0903 387 228