STAG Tuning

Objavte skrytý potenciál vášho motora..

V motore akéhokoľvek komerčne dostupného vozidla je skrytý potenciál. Dôvodom je, že vozidlá v továrni nie sú nastavené individuálne, iba sériovo a podľa všeobecných nastavení. S jednotkou, „Stang TUNING“, sa uvoľnia skryté rezervy výkonu, dajú sa optimalizovať nastavenie vášho konkrétneho automobilu, takže užívateľ môže ísť rýchlejšie, bezpečne, a dokonca aj ekonomickejšie.

Chiptuning v podobe modulu „STAG TUNING“ umožňuje zvýšiť účinnosť a efektivitu prevádzky motora v plnom rozsahu otáčania. Ako výsledok dostane bezpečné zvýšenie výkonu a čo je dôležitejšie, väčší krútiaci moment až o 20%, čo vedie k veľkému zlepšeniu pružnosti motora aj pri rýchlosti od 1500 otáčok za minútu. Vozidlo sa stáva dynamickejšie, bez jasného zvýšenia spotreby paliva.

„STAG TUNING“ je veľmi jednoduchý na inštaláciu, nerobia sa nastavenia v benzínovej riadiacej jednotke preto nepadne záruka. Nie je nutné odborné znalosti, alebo zásahy do riadenia motora. Je to nezávislý úplne bezpečný modul.

Aplikácie:

(iba preplňované motory – s turbom)

• nepriame vstrekovanie
• s priamym vstrekovaním
• diesel

stag_tuning

Niektoré typy motorov s úpravou STAG TUNING

table

 

Príklad diagramu merania výkonu na skúšobnej stolici na Škoda Octavia

meranie

STAG TUNING zariadenie je bezpečné používať, za predpokladu, že osoba využíva dosiahnuté výsledky v oblasti primeraným spôsobom, motor je namáhaný priebežne. Je potrebné poznamenať, že nadmerné zaťaženie na vozidle môže spôsobiť poškodenie mechanických komponentov motora a hnacieho ústrojenstva“

CHCEM VÁS KONTAKTOVAŤ

Ozvite sa nám, buď formou formuláru alebo priamo na info@autopluslpg.sk alebo telefonicky na 0903 387 228